Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Okęcie

Firma TOPCARS posiada oddziały w wielu miastach rozmieszczonych po całej Polsce. Warszawa to główny ośrodek kulturowy i zarządzający kraju, stolica prężnie się rozwija i daje możliwości samorealizacji. Mając na uwadze potrzeby klientów działamy przy głównym porcie lotniczym Chopina w Warszawie. Wynajem samochodów Lotnisko Okęcie pozwala na ekspresowe wypożyczenie samochodu po przylocie, nie martwiąc się o inny transport. 

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Okęcie

Oferujemy wynajem samochodów różnych klas. Wybór pojazdu zawsze uzależniony jest od preferencji klienta. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy samochody o podwyższonym standardzie (BMW 520D), lecz posiadamy samochody różnej wielkości – od małych miejskich aut klasy A, przez samochody klasy B typu hatcback, większe sedany i kombi, aż po SUVy i minivany.

Wynajem samochodów Lotnisko Chopina – koszty wynajmu

Maksymalne ceny wynajmu samochodów za dobę oscylują w granicach 89 – 329 zł/doba. Przy czym im dłuższy jest okres najmu tym stawka dobowa jest niższa. Oferujemy wynajem najmniejszych samochodów już od około 50 zł brutto/dobę. Istnieje możliwość doposażenia naszych samochodów w akcesoria takie jak: nawigacja GPS, fotelik dziecięcy w dwóch wariantach wagowych lub podkładka dla dziecka. Koszt wynajmu takich dodatków to 10 zł/doba. Jeśli rezerwacja jest dłuższa niż 14 dni – akcesoria są darmowe.

Dodatkowe Usługi

Usługi jakie mogą Państwo wykupić to: przede wszystkim zniesienie udziału własnego w szkodzie (ochrona podstawowa lub pełna) w cenie 20 lub 40 zł za dobę. Ponadto jednorazowe opłaty pobierane są odpowiednio za: zwrot brudnego pojazdu – 50 zł, zgoda na wyjazd za granicę do krajów UE – 100 zł, opłata przygotowawcza – 69 zł (dotyczy wynajmu na 1 dobę). Koszt podstawienia/odbioru samochodu uzależniony jest od lokalizacji i wynosi od 0 do maksymalnie 99 zł.

Udogodnienia dla najemcy

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Warszawa charakteryzuje się brakiem kaucji za wypożyczane pojazdy w przypadku osób posiadających polskie obywatelstwo. Ponadto osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa również mogą cieszyć się usługą wynajem samochodów Lotnisko Warszawa bez kaucji – wymaga to jedynie wykupienia dodatkowego ubezpieczenia znoszącego udział własny w szkodzie Najemcy do 0 zł w pakiecie pełnym. Przy wynajmie krótkoterminowym nie obowiązuje limit kilometrów. Ponadto, nie pobieramy gotówki. Dlatego wszelkie transakcje w firmie realizowane są kartami płatniczymi lub kredytowymi. Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Chopina nie wymaga karty kredytowej! Jednak karta, którą reguluje się należność za wynajem pojazdu musi być własnością Najemcy. Przede wszystkim dla stałych klientów oferujemy programy lojalnościowe tj. kody. bony, karty rabatowe.

Warunki wynajmu w TOPCARS

Podejmujemy współpracę z osobami, które ukończyły 21 rok życia oraz posiadają prawo jazdy przynajmniej od roku. Ponadto przy odbiorze pojazdu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kategorii B.

Rezerwacja i kontakt

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Okęcie jest dostępna na wiele sposobów: chat na stronie internetowej, fanpage na facebook’u, formularz kontaktowy, całodobowa infolinia +48 731 739 351, a także możliwy jest kontaktowy mailowy. Podsumowując rezerwacji można dokonać na dwa sposoby: przez formularz rezerwacji pojazdu znajdujący się na stronie lub przez infolinię telefoniczną.

Więcej informacji na stronie:

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Okęcie