Tuning optyczny auta

Tuning optyczny auta zdecydowanie potrafi poprawić wygląd każdego samochodu. Sprawi, ze będzie nam się nasz ulubiony samochód jeszcze bardziej podobał i chętniej będziemy po niego sięgać. Dobierz odpowiednie przyciemnienie szyb samochodowych do swoich upodobań. Aby było łatwiej przygotowaliśmy odpowiedni wizualizer do stopnia przyciemnienia szyb.

Wybierz model samochodu oraz jego kolor! Zaznacz rodzaj tapicerki jasna lub ciemna. Wybierz folie do przyciemnienia szyb samochodowych i popatrz jak Twój samochód będzie wyglądał z zewnątrz, od wewnątrz, z przyciemnionymi szybami z tyły lub całym bokiem.

Tuning Optyczny Auta – Przyciemnienie szyb Samochodowych

przyciemnianie szyb samochodowych rzeszów

Folie do przyciemniania szyb samochodowych poza poprawą wyglądu samochodu mają wiele innych zalet i funkcji, które spełniają jak chociażby:

  • zabezpieczają wnętrze samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem dzięki czemu każda podróż w upalne i gorące dni będzie przyjemniejsza.
  • folie do przyciemniania szyb samochodowych pozwolą nam ograniczyć podróże z włączoną klimatyzacją ponieważ temperatura wewnątrz kokpitu auta będzie znacznie zredukowana,
  • folie przyciemniające do samochodu poprawią prywatność wnętrza auta dzięki czemu będziemy podróżowali i mogli pozostawiać na parkingu rzeczy które na co dzień mogłyby stanowić pokusę dla oczy innych nieproszonych gości,
  • folie do przyciemniania szyb są również foliami przeciwsłonecznymi zawierającymi filtry UV,
  • folie samochodowe LLumar zmniejsza ilość refleksów na szybach co pozwoli nam sprawniej korzystać z urządzeń elektronicznych oraz sprawią, ze nasze oczy nie będą się męczyć.