Auto z OC wynajem

Auto z OC wynajem jako dobra wypożyczalnia samochodów zapewniamy każdemu właścicielowi pojazdu, którego auto zostało uszkodzone z winy sprawcy. Jeżeli potrzebujesz samochód zastępczy wyślij do nas swój mail lub zadzwoń. Auto zastępcze za darmo zapewniamy wszystkim naszym klientom na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku.

Auto z OC Wynajem – Samochód z OC za Darmo

samochód zastępczy w klasie auta uszkodzonego podstawiamy pod wskazany adres bez względu na miejsce zamieszkania do 24h od zgłoszenia do nas takiej potrzeby. Wynajem auta z OC trwa do dnia naprawienia samochodu uszkodzonego w autoryzowanym serwisie lub do dnia wypłacenia odszkodowania w przypadku orzeczenia szkody całkowitej.

Bezgotówkowy wynajem zapewnimy każdemu właścicielowi poszkodowanego samochodu bez względu na to, gdzie była wykupiona polisa OC sprawcy wypadku. Zamiast wynajmować samochód za własne pieniądze napisz do nas, a postaramy się żebyś za niego nie płacił i miał auto z OC za darmo bez utraty swoich zniżek.

Samochód z OC wynajem zapewniamy dla wszystkich naszych klientów. Auto z OC wynajmiesz una są bez limitu kilometrów, bez kaucji i bez żadnych ukrytych kosztów. Wypożyczalnia samochodów Kraków, Katowice, Warszawa, Opole, Wrocław, jelenia Góra, Zielona Góra, Zgorzelec, Brzesko, Warszawa, Rzeszów, Przemyśl, Kielce, Sandomierz, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Elbląg.

Jeżeli potrzebujesz auto z OC za darmo wystarczy, że napiszesz a samochód zastępczy otrzymasz w 24h!